Proč křišťálová svítidla?

Křišťálový lustr nejlépe vynikne, je-li dokonale sladěn s interiérem. Abychom vám umožnili optimální výběr, vyrábíme více než 2000 modelů a variant svítidel. Část těchto svítidel lze navíc objednat i v různých barevných provedeních.

Prohlédněte si náš katalog svítidel a ověsů, vyberte si lustr, nástěnné svítidlo, stojanovou či stolní lampu, které se vám nejvíce líbí a zkrášlí váš byt či pracovnu.

1. Vysoká stálost povrchové úpravy kovových dílu, které jsou používány pro křišťálová svítidla

Použité povrchové úpravy dílů svítidel garantují vysokou stálost a odolnost. Na křišťálová svítidla s logem Bydžov s.r.o. jsou používány výhradně laky, vypalované při teplotě nad 150 °C, které zaručují vysokou odolnost vůči různým vlivům prostředí.

2. Rozklad světla v celé šíři viditelného spektra

Na křišťálové ověsy pro lustry, nástěnná svítidla a lampy s označením S, je používáno výhradně optické křišťálové sklo, které svým složením zaručuje rozklad denního světla, ale i světla z umělých zdrojů, do celé oblasti viditelného spektra od 390 do 790 nm.

3. Zdůraznění třpytu jemně leštěných ověsů

Svítidla, ověsy a díly svítidel jsou navrhovány právě tak, aby co nejvíce vynikl třpyt ověsů použitých ve svítidlech a lampách. Broušené ověsy, které jsou používány pro lustry, lampy a nástěnná svítidla, jsou dále upravovány speciální metodou jemného leštění, kdy se dosahuje vysokého lesku a jasného třpytu.

4. Pečlivá kontrola kvality svítidel

Zárukou nejvyšší kvality jsou naše unikátní výrobní postupy vycházející z mnohaleté zkušenosti všech zaměstnanců firmy.

5. Neobjemné balení – ekonomika přepravy

Lustry jsou baleny v rozebraném stavu tak, aby objem balení byl co nejmenší s ohledem na maximální ochranu před možným poškozením.

Příklad: lustr 4004 06 o rozměrech 58 × 44 cm, je baleno v kartonu 36 × 36 × 17 cm.

6. Garance doručení náhradních dílů na lustry, lampy a nástěnná svítidla

Firma Bydžov s.r.o. garantuje dodání originálního dílu na křišťálové lustry, lampy a nástěnná svítidla  přímo z výrobního závodu nebo prostřednictvím prodejců téměř po celém světě.

7. Zcela jedinečný dekor broušených misek

Broušené misky pro lustry jsou vybrušovány dekorem připomínající let vážky. Právě tento dekor vytváří tu pravou harmonii broušené misky, která bude každým dnem přenášena do vašeho domova, kde navodí tu nejlepší pohodu, kterou  si  jen  můžete  přát.  Broušené  misky  značky  Bydžov s.r.o. s dekorem letící vážky dávají lustrům právě ten nejlepší jedinečný a nezaměnitelný vzhled.

8. Velmi jednoduchá údržba svítidel- snadno rozebíratelné křišťálové lustry

Pro snadnou údržbu svítidel používá firma Bydžov s.r.o. systém snímatelných skleněných částí. Systém umožňuje svěšení ověsů, řetízků a misek na ramenou během velmi krátké doby, aniž by se křišťálové lustry musely demontovat od stropu. Stejný systém je použit i pro nástěnné lampičky, stojanové a stolní lampy.

9. Stavebnice pro každého – křišťálové lustry dle vaší konstrukce

Široký základní sortiment a možnost záměny mnohých dílů lustrů dávají kupujícímu možnost, aby se sám do určité míry podílel na konstrukci svítidla.

 

Zaujala Vás naše práce? Rádi Vám připravíme podobné řešení.

Napište námNapište nám